Esenyurt Yeşilkent Boyacı

By | Ocak 23, 2019
Yeşilkent Mahallesi boyacı Ustası, Boya yapmak, el sanatı gerektirdiği gibi profesyonellik gerektiren işlerden birisidir. Bu işi yapmak için mutlaka profesyonel kişiler ile görüşmelisiniz. Eğer bir deneyiminiz olmadığı halde kendiniz boya yapmaya kalkarsanız, bunun sonucunda epey yüklü boya masrafına girmiş olacaksınız.
Çünkü yapmış olduğunuz boya, bittiğinde çok anlamsız bir şekilde görüntü bozukluğuna sebebiyet verecektir.
Esenyurt Yeşilkent boyacı ustası ekibi olarak bizler bu işte profesyonel olmanın yanı sıra yılların verdiği tecrübe sayesinde kaliteli bir işçilik ortaya çıkartmaktayız. Ev, iş yeri veya ofisinize boya yaptırmak istiyorsanız, bu konuda bizden destek almanızı öneririz. Çünkü bizler boya yapımında en kaliteli malzemeleri kullanır ve bunun için sizden ekstra bir ücret talep etmeyiz.
Yeşilkent Boyacı Ustası Yılların verdiği öz güven ve deneyim ile birlikte, boya işlemlerinizi 1 veya 2 gün içerisinde tamamlamaktayız. Ekip işi olduğundan dolayı günler boyu evinizi işgal altında tutmuyoruz. Fiyat hakkında net bir bilgi alabilmek için ise mutlaka cep telefonundan bize ulaşarak görüşmemiz gerekmekte. Böylelikle daha sağlıklı bir bilgi edinmiş olacak ve buna göre fiyat bilgisi verebileceğiz.

İstanbul Yeşilkent boyacı

Yeşilkent boyabadana ustası ekibimizde tecrübeli birçok ustamız yer almaktadır. Bundan dolayı da ev veya iş yeriniz fark etmeksizin, normalinden daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetlerimizi uygun fiyat politikası çerçevesinde ele almaktayız. Böylece maddi açıdan da sizi yormadan, boya işlemlerinizi hazır bir hale getiriyoruz.Kullandığımız malzemeler hakkında da bilgi alabilmek için bizlere telefonda soru yöneltebilirsiniz. Kullandığımız tüm ürünler A+ kalitedir. Böylece yapılan boyayı seneler boyunca ilk günkü hali gibi gözlemleyebilmeniz mümkün olacaktır. 

Esenyurt Yeşilkent boya ustaları

Yeşilkent boyacı ustalarından oluşan ekibimiz ile birlikte tüm boya ve badana işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizlerden randevu alabilmek için irtibat numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Bu görüşme içerisinde ayrıca merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve kafanızda soru işareti kalmamasını sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, bizler bu işin ehli, profesyonel kişileriz. Haliyle boya ve badana işlemlerinizi en temiz bir şekilde gerçekleştiriyor, ayrıca ortam temizliğine oldukça dikkat ediyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişileri uygun fiyatlar beklemektedir. Haftanın 7 günü de bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeşilkent 1 Günde Boya Badana

Son zamanlarda sıkça reklamlarda 1 günde boya badana uygulama hizmeti görüyorsunuzdur peki 1 günde boya ve badana mümkün müdür hemen cevap istiyorsanız evet mümkündür işin ehli kalabalık bir ekip usta ile 1 günde boya badana yapılır anca 1 günde boya yapabilmek için boya uygulanacak zeminde büyük ölçekte kabarma çatlama alçı işleri olmaması gerekir ve ayrıcı zıt renk değişimlerinde olmamalı bu tür durumlarda 1 günde boya badana yapılmaz. Kesin 1 günde boya için anca usta yerinde keşif ve değerlendirme yaptığında karar verecektir .

Yeşilkent Boya Badana Fiyatları

Biz boya badana işini kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ayrıca duvar boyası hariç diğer tüm boyama malzemeleri toptan aldığımızdan dolayı doğal olarak ucuza mal etmekteyiz bu malzemeler rulo/ alçı / fırça / kova / sırık/ tavan boyası/ yerlere sermek için naylon branda kağıt bant / maskeleme bant ve hışır örtü gibi şeylerdir doğal olarak bu malzemeleri toptan ve ucuza aldığımızdan dolayı bu fiyatlarımız ekonomik olmasını sağlar .esenyurt Yeşilkent boyacı arıyorum Yeşilkent internet boyacısı internet’te boya usta aradığınızda karşınızda bir çok kişi ve firmanın reklamlarınız görmeniz mümkündür yalanız boyacı seçerken lütfen dikkatli olun ayrıca 400-500 tl ev boyuyoruz raklamların’da kanmayın neden diye soracak olursanız çünkü sadece bir teneke boyanın fiyatı 300 tl dir nasıl olur’da bu fiyata reklam veya kampanya yapıyorlar inanın bizde anlamıyoruz değerli ziyaretçi kesinlikle bu tür reklam & kampanya adı altında ilanlarla karşılaşırsanız kesinlikle kanmayın ve uzak durun…

Şimdi ortalama 2+1 100 metre kare bir dairenin malzemelerini beraber hesaplayalım,Aşağıdaki hesaplama Kaliteli markalarının boyaları ve diğer malzemelerle 2+1 100 metre kare bir dairenin malzeme fiyatıdır.

  • 1-teneke 15 – litre boya ortalama piyasada 300 tl
  • 1- teneke 15- litre tavan boyası = 95 tl
  • 4 – tane naylon branda ortalama = 60 tl
  • 5-tane kağıt bant ortalama =45 tl
  • 2-tane kestirme fırçası =20 tl
  • 2-tane rulo =35 tl
  • 2 tane Kova =10 tl
  • 2 tane sırık/ sap =10

Genel toplam 300 +95+60+45+20+35+10+10 = 575 tl gibi bir rakam tutar 2+1 dairenin malzemeleri .

Nasıl olur’da birileri komik rakamlarla ev boyayacağını idda ediyor reklam ve ilan verebiliyor inanın bizde anlamıyoruz insanın aklına başka şeyler geliyor.. lütfen dikkat ediniz,biz veya başkası olsun işinizi yaptırırken kesinlikle gerçek boyacılara evinizi boyatın sağdan solda bir kaç acemi deneyimsiz usta bulup onların sırtından para kazanan uyanıklardan uzak durun.

Biz kimiz biz yaklaşık 6 arkadaştan oluşan bir usta ekibiz hepimiz en az deneyimi 20 yıllıktır bizi hepimiz beraber çıraklıktan ustalığa uzun bir yoldan geçmiş deyim yerindeyse çekirdekten yetişmiş işin uzmanı profesyonel anlamda boyacılık işi yapıyoruz.bundan dolayı bize işinizi verdiğinizde direk işin ustası ile muhatap olacaksınız kesinlikle ikinci şahıslara aracılara taşeronlarla ile muhatap olmayacaksınız direk ustasına işinizi yaptırmış olacaksınız,Saygılarımızla ,

20 yıllık iş deneyimi ile Yeşilkent boyacı ustası bütçenize  uygun ekonomik fiyatlarla ister tek oda olsun ister komple daire olsun boya işlerinizi profesyonel ekibi ile günde size teslim ediyor ayrıca istediğiniz boya markası ve rengini çeşidini tamamen size bırakıyoruz sadece istediğinizde boya çeşitleri hakkında sizi bilgilendirir ve boya markası ve çeşidi için öneride bulunuyoruz ister eşyalı ister boş daire olsun boya işinde şişli boya badana işleri ustası çekirdekten yetişme  usta ekibimizle çok kısa sürede sizi evinizden günlerce mahrum bırakmadan  çok kısa sürede boy badana işini bitiriyoruz,

Yeşilkent Bölgenin kısa zaman içerisinde en çok ön plana çıkan istanbul Yeşilkent boyacı ekibi ile sizlerde tanışmak istemez misiniz? Hemen arayın. yada whatsapp tan boyanacak mekanın resim veya videosunu çekerek bize gönderin anında hızlı bir şekilde fiyat teklifi alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir